«

»

Кві 15

Картосхеми: рослинництво (географія, підготовка до ЗНО)

Нова підбірка навчальних картосхем з географії для підготовки до ЗНО. На цей раз ми пропонуємо ознайомитися зі світовими лідерами зі збору найважливіших сільськогосподарських культур: рису, кукурудзи, пшениці (т. зв. “трьох хлібів світу”), бавовнику, цукрового буряку та цукрової тростини. Варто відзначити, що тут присутня й Україна: наша держава займає чільне місце в світі за вирощуванням пшениці, кукурудзи та цукрового букряку.


Узагальнення та систематизація інформації про найбільших виробників сільськогосподарської продукції є неодмінним елементом соціально-економічної географії, а підготовка до ЗНО має обов’язково охоплювати й такого роду матеріали. Попередній комплект карт був з нафтової промисловості, наступна підбірка буде присвячена запасам металевих корисних копалин, тому слідкуйте за нашими оновленнями!

Ми плануємо розробити більше 100 картосхем з суспільної географії світу та видати невеликий експериментальний посібник на основі цих розробок. Крім того, за кілька тижнів планується випуск навчальних відео та інших дидактичних матералів для підготовки до ЗНО з географії. Не забуваємо й про нові статті та онлайн тести. Бажаємо захоплюючої подорожі стежками географії!


 

Мітки: карти, географія, ЗНО, підготовка, пшениця, рис, кукурудза, цукровий буряк, цукрова тростина, найбільші виробники, країни лідери

Geoped.in.ua – Ваш Онлайн Репетитор з географії

Share the joy
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>