«

»

Вер 01

Ми повертаємося! Вітаємо з новим навчальним роком, географи!

Починаємо новий навчальний рік разом зі Скарбницею шкільної географії. Ми повернулися з канікул повні сил та ідей. Тож підтягуємося на geoped.in.ua та очікуємо нові цікавинки з географії! 🙂 Трошки про плани на осінь…

Працюємо над серіями статей з усіх курсів шкільної географії. В них ми пояснюватимемо складні до розуміння процеси і явища, оскільки саме географічне мислення є запорукою успішного складання ЗНО та шкільних іспитів з географії. Крім того, ми будемо створювати спеціальні матеріали з географії для вчителів та репетиторів, які полегшать викладання предмету як в класі, так і на індивідуальних заняттях.

Електронний посібник Географічні задачТакож плануємо нові електронні посібники з географії та перевидання вже існуючих матеріалів. Зокрема, за численними проханнями, починаємо розробку посібника з вирішення географічних задач. Ми були вражені тим, як багато схвальних відгуків було саме щодо наших електронних посібників, зокрема тренажерів. Сміливо можна констатувати: цей метод ПРАЦЮЄ, експеримент УДАВСЯ!

Після технічного оновлення сайту, ми відновлюємо публікацію онлайн тестів з географії. Крім того, є задум розробити серію PDF-комплектів з тестами – не просто сухих питань з варіантами відповідей, а повноцінних тренажерів, які замінять репетитора.

Численні подяки за нашу роботу показали, що ця весна минула не дарма. Ми щиро віримо, що ті, кому ми допомогли підготуватися до ЗНО, тепер сприймають географію інакше. Тому все тільки починається 😉 Ідей ще багато, був би час та зайві руки. Тож якщо у вас є пропозиції щодо вдосконалення сайту, нових матеріалів та співпраці, ми радо їх розглянемо! Бажаємо цікавої подорожі географічними стежками, друзі!


Мітки: новий навчальний рік, 2015, географія, електронні посібники, онлайн тести, статті

Share the joy
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>