«

»

Вер 28

Тест з демографії світу (курс “Соціально-економічна географія світу”, 10 клас)

Невеличкий онлайн тест з географії 10 класу від geoped.in.ua. Тема дуже цікава, хоч і складна для багатьох учнів – населення. Розглядається лише демографія – природний та механічний приріст, статево-вікова-структура населення, шлюби. Рівень складності тесту – середній та високий, тому він підійде як для ЗНОшників, такі для олімпіадників. Присутні коментарі правильної відповіді – те, що вам так сподобалося в попередніх тестах.

Кнопки та написи в онлайн тесті англійською мовою, власне питання та відповіді українською. Правильна відповідь показується зеленим кольором, неправильна – рожевим. По закінченню ви побачите кількість вірних відповідей та час проходження тесту.

Start – початок тесту

Check – підтвердження відповіді

Next – перехід до наступного питання

Restart Quiz – пройти тест заново

View Questions – переглянути питання

… of … questions answered correctly – Ви відповіли правильно на … з … питаннь

Your time … – Ваш час …

You have reached … of … points – Ви набрали … з … балів

Будемо вдячні за відгуки та пропозиції. Пропонуємо також прочитати нашу статтю, де ми розбираємося з демографічними показниками. Також підписуйтеся на оновлення сайту, щоб бути в курсі нових статей та тестів. Бажаємо цікавого проходження нашого онлайн тесту з географії!

Тисність на кнопку, що почати тест прямо зараз!


Мітки: онлайн тест з географії, тести з географії онлайн, географія 10 клас тести, тести з соціально-економічної географії світу

Digiprove sealCopyright secured by Digiprove © 2015
Share the joy
  •  
  •  
  •  
  •  

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: