«

»

Чер 23

Тренажери “Корисні копалини України”

Повторюємо корисні копалини України з нашими новими PDF-тренажерами! В них ми зібрали основні басейни та родовища всіх груп корисних копалин України: паливних, металевих (руди чорних та кольорових металів), неметалевих та мінеральних вод. Нічого зайвого, лише найнеобхідніше.

Ви знаєте, як працювати з тренажерами: наводимо курсором на мітку з корисною копалиною – з’являється назва басейну чи родовища. З метою розвантаження карт ми розділили інформацію на два тренажери – “Паливні корисні копалини Украни” та “Інші корисні копалини України”.

географія 8 клас корисні копалини

Кілька моментів майте на увазі. По-перше, це не всі родовища, а лише той мінімум, який треба знати. По-друге, Україна багата й на інші види мінеральної сировини, знання родовищ яких вам не потрібне (наприклад, каолін та вогнетривкі глини). По-третє, ми не позначали нафтові, газові та буровугільні родовища, а тільки басейни.

Завантажуйте тренажери за посиланнями нижче:
GEOPED.IN.UA – Паливні корисні копалини України (тренажер)
GEOPED.IN.UA – Інші корисні копалини України (тренажер)

Щасти на ЗНО, друзі! 😉 Нам буде дуже приємно, якщо ви порадите geoped.in.ua вашим вчителям та друзям, хто здаватиме тест наступного року. Бажаємо цікавої подорожі географічними стежками!


Мітки: підготовка до ЗНО з географії, фізична географія України, географія 8 клас, корисні копалини України, основні родовища

 

Share the joy
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>