«

»

Тра 14

Чи “врятує” репетитор з географії за тиждень до ЗНО?

Цікаве спостереження. Як ви знаєте, ЗНО з географії відбувається в червні. Згідно статистиці Google, пік запиту “репетитор з географії” за 2014 рік припадав… саме на червень! Виникає запитання: на що сподівалися ті учні? Невже на те, що дядя чи тьотя-репетитор за пару занять зробить чудо та якісно підготує до ЗНО з географії?!

Відкриємо велику таємницю: географію вчите ВИ, зскладати тести будете ВИ, тож відповідальність за підготовку лежить на ВАШИХ плечах. Вчителі та тьютори лише направляють, зацікавлюють у вивчені предмету – вони не чарівна паличка. Куди краще підготується до ЗНО географії свідомий учень самостійно, ніж безвідповідальний, що хизується: “Ха, та в мене ж репетитор, якому батьки платять 100 гривень за годину”. Хорошому репетитору треба з десяток занять лишень щоб спрямувати учня в потрібне русло, а от щодо навчити, та ще й “з нуля” – ну про це треба думати хоча б за півроку до ЗНО з географії.

Підготовка до ЗНО – процес не одного дня, а от скільки він має тривати залежить від ваших наявних знань, бажання та самодисципліни. 40 хвилин на день за підручником, картою та тестами достатньо для хорошої підготовки, а от три, десять чи сто днів у такому режимі – це все індивідуально.

То ж не чекайте чуда, а вже зараз прочитайте один параграф підручника, парарельно заглядаючи в атлас і намагаючись зрозуміти суть того чи іншого географічного явища. Саме так вчиться географія. Підготовка до ЗНО 2015 року обіцяє бути цікавою, тож бажаємо вам терпіння і натхнення! Ми намагаємося допомагати вам у цьому, випускаючи різні матеріали з підготовки до ЗНО: статті, тренажери, тести, а скоро – ще й електронні посібники з географії. Вчимо географію із задоволенням разом із geoped.in.ua!

Digiprove sealCopyright secured by Digiprove © 2015
Share the joy
  •  
  •  
  •  
  •  

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: