Вітаємо в Скарбниці шкільної географії!

Привіт, друже! Ласкаво просимо до Скарбниці шкільної географії GEOPED.IN.UA! Тут зібрані найнеобхідніші матеріали для уроків географії усіх класів, які ви можете скачати безкоштовно: підручники, атласи, контурні карти та ін. Наші матеріали будуть корисні як для вчителів, так і для учнів.

Радимо звернути увагу на наші “Тести з географії онлайн” – унікальне інтерактивне зібрання тестів з усього курсу шкільної географії, які стануть в нагоді при підготовці як до географічних олімпіад, так і до зовнішнього незалежного оцінювання з географії.

Спеціально для тих, хто збирається складати ЗНО з географії у нас є рубрика, де можна скачати завдання та відповіді до зовнішнього незалежного оцінювання з географії за всі роки, а також почитати поради щодо того, як успішно здати тестування.

Наш сайт постійно розвивається і в наших планах створення нових та розширення ісуючих рубрик. Зокрема, однією з категорій, яка буде найближчим часом поповнюватися, є ЕЛЕКТРОННІ ПОСІБНИКИ З ГЕОГРАФІЇ – сучасні навчальні матеріали, над якими ми працюємо.

Ми раді бачити Вас у нас на сайті! Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви поділитися матеріалами з сайту себе в соціальних мережах та порекомендуєте нас своїм учням / колегам. Щасти Вам, друзі!

Geoped.in.ua – Скарбниця шкільної географії

Share the joy
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>