Картосхеми (Географія: підготовка до ЗНО онлайн)

Розпочинаємо новий маленький педагогічний проект з географії. Підготовка до ЗНО вимагає різноманітного та гнучкого підходу, тому ми розробили серію картосхем промислових лідерів світу. Подібні завдання регулярно трапляються на зовнішньому незалежному оцінюванні, зокрема і на пробному ЗНО з географії 2015 року.

За допомогою даних картосхем ви зможете швидко вивчити світових лідерів з видобутку нафти, екпорту газу, виробництва електроенергії тощо. Наші карти мають мінімум позначень: це зроблено спеціально для поліпшення якості вашої підготовки до ЗНО з географії. Жодних підписів та додаткових позначень — лише найнеобхідніші знання з географії для підготовки до ЗНО.

Отже, на мапах позначено 10 лідерів світу з різних галузей промисловості: світліший колір — 4-10 місця, темніший колір — 1-3 місця, значок “1” — лідер (станом на 2012 – 2015 роки, згідно довідника ЦРУ). Таке поєднання способів картографування має поліпшити ваше зорове сприйняття та запам’ятовування інформації.

Даний проект є доповненням до наших статей про підготовку до ЗНО з географії та онлайн тестів. Колекцію картосхем ми будемо регулярно поповнювати новими комплектами, тож слідкуйте за оновленнями ВКонтакті або за емейлом. Бажаємо цікавої подорожі стежками географії та підготовки до ЗНО!

Ось перелік посилань на наші комплекти картосхем:

Нафтова промисловість: підтверджені запаси, видобуток, споживання, експорт й імпорт нафти

Рослинництво: збір пшениці, кукурудзи, рису, цукрового буряку та цукрової тростини

Запаси металевих корисних копалин: заліза, марганцю, бокситів, міді, золота, урану

Демографічні показники: чисельність населення, депопуляція, природний приріст, смертність, народжуваність


Мітки: географія підготовка до зно, географія зно підготовка онлайн, зно географія 2015, суспільна географія світу, промислові лідери світу, карти, картосхеми

Підготовка до ЗНО з географії: тренувальні картосхеми із соціально-економічної географії


 

Geoped.in.ua – Ваш Онлайн Репетитор з географії

Digiprove sealCopyright secured by Digiprove © 2015
Share the joy
  •  
  •  
  •  
  •  

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: