Електронні посібники з географії від GEOPED.IN.UA

Ми розпочали створення електронних посібників з географії, які ви можете скачати безкоштовно або купити, тим самим фінансово підтримавши наш сайт. Це експериментальні розробки, яких ще не знала українська географічна освіта, тому ви станете першими, хто спробує їх. Ми гордимося нашими книгами і схвильовані від того, що вони принесуть (а ми в цьому переконан!і) неабияку користь вам – вчителям, учням, студентам.

Перш за все, дані матеріали стануть у пригоді тим, хто готується до ЗНО з географії і шукає шляхи підвищення ефективності своєї підготовки. Саме тому стартова серія цифрових книжок називається “Географія: ЗНО на 200 балів“. До неї увійдуть мінімум три посібники: “Державний устрій“, “10 країн-лідерів за…” та “Географія України“. Всі вони є збірниками авторських pdf-тренажерів – наша іновація в сфері цифрових засобів навчання географії. У кожному посібнику, крім власне тренажерів, є також бонусні матеріали: тези, цікаві факти, таблиці та ін.

Головний принцип наших електронних книг з географії – нічого зайвого, лише найефективніше

Посібники побудовані нестандартно, враховуючи їх електронний формат та наше бажання експериментувати з оформленням. Матеріали оснащені зручною навігацією, а самі файли мають відносно невеликий об’єм і відкриваються в усіх програмах з підтримкою pdf-формату (пріорітет надається сімейству Adobe – там гарантовано не буде жодних проблем з читанням).

Завантажуйте наш перший електронний посібник “Державний устрій: тренажери з соціально-економічної географії“, перейшовши за посиланням в назві книги.

А ось і другий посібник – “Десять країн-лідерів за: картосхеми з соціально-економічної географії світу“.

Якщо вам сподобався наш задум і ви хочете підтримати проект матеріально, ось кілька реквізитів:
Webmoney: U366031671454, R209425916891, Z411611682491, E418280830670
ПриватБанк: 4149 4978 0189 7044 (Василенко А.М.)

Будемо вдячні за будь-яку допомогу проекту, за кожен відгук та пропозицію! Дякуємо, що ви з нами!


Мітки: географія книги, книжки з географії, скачати електронні посібники з географії, соціально-економічна географія світу підручник, підготовка до ЗНО з географії

Digiprove sealCopyright secured by Digiprove © 2015
Share the joy
  •  
  •  
  •  
  •  

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: