«

Ще 4 поширені плутанини в географії: зимовий час та інше »

Чер 01

“Державний устрій”: електронний посібник

Вітаємо, друзі! Вам випала можливість першими спробувати експериментальну розробку від GEOPED.IN.UA – електронний посібник «Державний устрій: тренажери з соціально-економічної географії світу». Дані матеріали є результатом кількамісячних пошуків шляхів спрощення підготовки до ЗНО з географії.

Є безліч підручників, карт, тестів, але вони не здатні вирішити всі проблеми, які постають в ході підготовки до ЗНО. Даний посібник має на меті полегшити освоєння теми «Державний устрій країн світу», зокрема у запам’ятовуванні форм правління та адміністративного поділу різних держав. Саме таку функцію виконують тренажери – вивчення, повторення та контроль знання державного устрою країн світу. Ви вже мали можливість оцінити їх переваги на прикладі наших бета-тренажерів “Державний устрій країн Європи“, “Рельєф України (точки)” та “Гідрографія України“.

Тренажери охоплюють всю політичну карту світу, яка була розбита на зручні для оформлення міток регіони: Європа, Південно-Західна Азія, решта Азії, Африка, Північна Америка, країни Антильських островів, Південна Америка, Австралія та Океанія.

В якості бонусів до тренажерів ми розробили кілька додаткових матеріалів – теоретичний мінімум, цікаві факти, питання на формування географічного мислення та перелік країн за державним устроєм (без унітарних республік). Ці матеріали не замінять підручник та атлас, але комбінування різних засобів лише підвищить ефективність вашої підготовки до ЗНО.

Завантажуйте посібник тут: GEOPED.IN.UA – Державний устрій (тренажери з соціально-економічної географії світу)

Якщо вам сподобався посібник і ви хочете віддячити за нашу працю, ось кілька реквізитів:
Webmoney: U366031671454, R209425916891, Z411611682491, E418280830670
ПриватБанк: 4149 4978 0189 7044 (Василенко А.М.)

Сподіваємося, ми хоч трохи спростили вам задачу – швидко та ефективно підготуватися до тестування. Будемо дуже вдячні за відгуки, пропозиції та нові ідеї. Бажаємо вам цікавої подорожі географічними стежками! Дякуємо, що ви з нами!


Мітки: державний устрій країн світу, електронні книги з географії, підготовка до ЗНО з географії

 

Digiprove sealCopyright secured by Digiprove © 2015
Share the joy
  •  
  •  
  •  
  •  

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: