«

»

Чер 22

“Десять країн-лідерів за…”: електронний посібник

Другий електронний посібник від geoped.in.ua – “10 країн-лідерів за” – 100 і 1 картосхема з соціально-економічної географії світу”. Слідом за своїм попередником – посібником “Державний устрій” – даний матеріал покликаний спростити та покращити вашу підготовку до ЗНО з географії.

Чому знову соціально-економічна географія світу? Бо саме з географією 10 класу в багатьох виникає найбільше проблем. Нових електронних матеріалів в мережі обмаль, тому ми і взялися за виготовлення власних. Чому десять країн? Одна з причин – такі завдання такого типу дуже ймовірно будуть на ЗНО з географії.

Ви вже неоднозарово бачили тренувальні картосхеми на нашому сайті, їм присвячена ціла рубрика. Дуже приємно було чути ваші схвальні відгуки та слова вдячності за такий цікавий матеріал. Це мотивує робити більше, особливо в переддні до ЗНО з географії, ми вже розбирали їх тут.

Карти посібника є поєднанням знайомих вам картосхем та тренажерів – так, тих самих, що працюють з наведенням курсору на мітки. Цьому, а також зручній навігації, ми завдячуємо безмежним можливостям Adobe Acrobat – саме цій програмі надаємо пріорітет в роботі з тренажерами. Браузери з інстальованими модулями для читання PDF також чудово їх розпізнають. В разі виникнення проблем – просто завантажте свіжу версію Adobe. =)

Скачуйте електронний посібник тут: GEOPED.IN.UA – 10 країн-лідерів за… (картосхеми з соціально-економічної географії світу)

Дякуємо вам, друзі, за підтримку! Якщо матеріали сайту принесли вам користь, то порадьте нас вашим вчителям та тим, хто буде здавати ЗНО наступного року. Або пригостіть нас кавою з булочкою 😉 Зичимо вам успішного складання тесту та цікавої подорожі географічними стежками!


Мітки: соціально-економічна географія світу, 10 клас географія, електронний посібник з географії, підготовка до ЗНО з географії

 

Digiprove sealCopyright secured by Digiprove © 2015
Share the joy
  •  
  •  
  •  
  •  

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: