«

»

Кві 15

Картосхеми: рослинництво (географія, підготовка до ЗНО)

Нова підбірка навчальних картосхем з географії для підготовки до ЗНО. На цей раз ми пропонуємо ознайомитися зі світовими лідерами зі збору найважливіших сільськогосподарських культур: рису, кукурудзи, пшениці (т. зв. “трьох хлібів світу”), бавовнику, цукрового буряку та цукрової тростини. Варто відзначити, що тут присутня й Україна: наша держава займає чільне місце в світі за вирощуванням пшениці, кукурудзи та цукрового букряку.


Узагальнення та систематизація інформації про найбільших виробників сільськогосподарської продукції є неодмінним елементом соціально-економічної географії, а підготовка до ЗНО має обов’язково охоплювати й такого роду матеріали. Попередній комплект карт був з нафтової промисловості, наступна підбірка буде присвячена запасам металевих корисних копалин, тому слідкуйте за нашими оновленнями!

Ми плануємо розробити більше 100 картосхем з суспільної географії світу та видати невеликий експериментальний посібник на основі цих розробок. Крім того, за кілька тижнів планується випуск навчальних відео та інших дидактичних матералів для підготовки до ЗНО з географії. Не забуваємо й про нові статті та онлайн тести. Бажаємо захоплюючої подорожі стежками географії!


 

Мітки: карти, географія, ЗНО, підготовка, пшениця, рис, кукурудза, цукровий буряк, цукрова тростина, найбільші виробники, країни лідери

Geoped.in.ua – Ваш Онлайн Репетитор з географії

Digiprove sealCopyright secured by Digiprove © 2015
Share the joy
  •  
  •  
  •  
  •  

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: