«

»

Кві 07

Пробне ЗНО з географії 2015 (скачати pdf + онлайн тест)

Вітаємо в новому онлайн тесті з географії на geoped.in.ua! На цей раз ми перенесли в онлайн пробне ЗНО з географії 2015 року. До цього тесту (з технічних причин) увійшли тільки завдання 1-42. Одна правильна відповідь з чотирьох варіантів. Порядок питань збережено відповідно до порядку в 1-му тестовому зошиті пробного ЗНО з географії 2015. Скачати безплатно pdf-варіант тесту з УСІМА завданнями можна за посиланням нижче (посилання безпечне і пряме, чекати не доведеться).

Даний онлайн тест з географії ми залишили без пояснень правильних відповідей, але наші авторські комплекти (як ось цей) обов’язково мають їх. Для початку тесту натисніть “START”, для закінчення – “GET RESULTS”.

Якщо виникли питання, в тому числі й власне по пробному ЗНО 2015 з географії, звертайтеся до нашого адміна ВК. Будемо раді вашим відгукам та пропозиціям! Не забувайте слідкувати за нашими оновленнями в розділі “Підготовка до ЗНО з географії онлайн“. Бажаємо вдало пройти цей онлайн тест та готуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з географії із завдоволенням!

Скачати безкоштовно ПРОБНЕ ЗНО З ГЕОГРАФІЇ 2015

Пробне ЗНО з географії 2015 (питання 1-42)

Start
Вітаємо! Дякуємо за те, що спробували Пробне ЗНО з географії 2015 (питання 1-42)! Дано правильних відовідей на %%SCORE%% питань з %%TOTAL%%. %%RATING%%
Your answers are highlighted below.

 

Geoped.in.ua – Ваш Онлайн Репетитор з географії

Digiprove sealCopyright secured by Digiprove © 2015
Share the joy
  •  
  •  
  •  
  •