«

»

Тра 01

Тренажер “Гідрографія України” (підготовка до ЗНО з географії)

Друзі, хороші новини! Все більше і більше ідей щодо підготовки до ЗНО з географії з’являється в таборі geoped.in.ua. Слідом за картосхемами з соціально-економічної географії світу (за якими, доречі, готується електронний посібник) ми розробили експериментальний тренажер для вивчення географічної номенклатури.


Тестовий тренажер присвячений гідрографії України. Він охоплює найбільші річки, озера, водосховища, лимани України (без лиманів-заток Чорного та Азовського морів) – обов’язкові для вивчення до ЗНО з географії. Підготовка з даним тренажером може заощадити ваші зусилля: вам не треба буде постійно стрибати між атласом, підручником та контурною картою, щоб перевіряти своє знання гідрографії України.

Карта в pdf-файлі оснащена кнопками, затиснувши яку ви побачите назву географічного об’єкту. Крім того, до водосховищ Дніпровського каскаду додані факти-підказки, які з’являються при наведенні курсору на кнопку відповідного водосховища.

Факт-підказка з’являється при наведенні курсору

Назва об’єкту показується при затисненні кнопки

Ось посилання на вільне завантаження pdf тренажера Гідрографія України тренажер (pdf) або в архіві Гідрографія України тренажер (архів)

Ми розробимо нові тренажери, якщо вам до вподоби така ідея. Вони охоплюватимуть обов’язкову номенклатуру до всіх курсів шкільної географії – від загальної до соціально-економічної географії світу. Будемо вдячні за лайки та репости, друзі! Слідкуйте за оновленнями. Готуємося до ЗНО з географії разом з GEOPED!


Мітки: гідрографія України, номенклатура географія, 8 клас фізична географія України, підготовка до ЗНО з географії, гідрографія України список

Geoped.in.ua – дякуємо, що ви з нами!

 

Digiprove sealCopyright secured by Digiprove © 2015
Share the joy
  •  
  •  
  •  
  •  

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: