« Ще 4 поширені плутанини в географії: зимовий час та інше

»

Чер 09

Тренажер “Електростанції України”

Презентуємо новий тренажер для підготовки до ЗНО з географії – “Електростанції України”. З його допомогою ви вивчите теплові (ТЕС), гідравлічні (ГЕС) та атомні (АЕС) електростанції України. Ви вже мали змогу раніше працювати з тренажерами “Державний устрій“, “Гідрографія України” та “Рельєф України (точки)“. Тож ми йдемо далі і поширюємо розробку на соціально-економічну географію України.

На карті позначені всі АЕС, крупні ГЕС та ТЕС. Великі значки показують найпотужніші електростанції. В попередньому перегляді ви бачите мітку з типом станції, а при наведенні курсору відкривається її назва.

Тренажер відкривається в програмах, що підтримують читання PDF-формату. Для швидшої появи міток пройдіться курсором по площині карти.

Скачуйте тренажер з соціально-економічної географії “Електростанції України” тут Електростанції України (тренажер)

Якщо файл відкривається у вікні браузера, а не завантажується: “Файл” (або аналогічна кнопка) > “Зберегти як” > вибираємо шлях та зберігаємо.

ЗНО з географії зовсім скоро, тому вже час піднапружитися! 😉 Слідкуйте за оновленнями geoped.in.ua, друзі!


Мітки: соціально-економічна географія України, суспільна географія України, 9 клас, найбільші електростанції України, підготовка до ЗНО з географії
Digiprove sealCopyright secured by Digiprove © 2015
Share the joy
  •  
  •  
  •  
  •  

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: