«

»

Тра 05

Тренажер “Рельєф України (точки)” (географія | підготовка до ЗНО)

Ми дякуємо вам за схвальні відгуки про наш перший тренажер географічної номенклатури “Гідрографія України“. У нас ще багато ідей з цього приводу, тож продовжуємо експериментувати. На цей раз пропонуємо спробувати тренажер “Рельєф України (точки)”.

Він розрахований на повторення найвищих та найнижчих (там вона одна) точок України. Навівши курсор на кнопку із зазначеною висотою ви відразу побачите назву точки, а затримавши курсор з’явиться факт про неї. Кольорами умовно позначені групи точок за висотою: зелений – нижче рівня моря (одна), жовтий – від 0 до 500 м (п’ять), помаранчевий – від 500 до 1000 м (одна), коричневий – більше 1000 метрів (дві). Скорочення означають: г. – гора, л. – лиман.

Звичайно, це далеко не повний перелік номенлатури, але ці точки є обов’язковими до вивчення в шкільному курсі географії та підготовці до ЗНО. Зауважимо, що це також не є список найвищих гір України загалом (перша десятка повністю розташована в Карпатах, але її не треба знати на пам’ять). Прочитавши факти на курсором ви зрозумієте суть.

Ось посилання на скачування тренажеру: PDF Рельєф України (точки) тренажер [geoped.in.ua] або архів Рельєф України (точки) тренажер [geoped.in.ua]

Далі – нові розробки. Сподіваємося, вони допомагають вам готуватися до ЗНО з географії. До нових зустрічей на geoped.in.ua!


 

Мітки: географічна номенклатура, 8 клас, фізична географія України, рельєф України, найвищі точки України, найнижча точка України, вивчення номенклатури, географія підготовка до ЗНО

 

Digiprove sealCopyright secured by Digiprove © 2015
Share the joy
  •  
  •  
  •  
  •  

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ви можете використовувати ці теги HTML: